Leeds English Language School, Türk Öğrencileri Çok Seviyor!

Türkiye’den gelen öğrenciler için çok iyi bir seçim olduğumuzu düşünüyoruz. İşte bunun nedenleri:

Türkiye’den Leeds’e direkt uçuşlar

Türkiye’nin batısında mı yaşıyorsunuz? KLM ile İstanbul’dan Leeds’e direkt uçun. Gidiş-dönüş biletin ücreti yaklaşık £150-300.

Yaz aylarında Jet2 veya Thomas Cook ile Dalaman veya Antalya’dan Leeds’e direkt uçabilirsiniz. Bu uçuşlar için gidiş-dönüş biletlerin ücreti genellikle £200’in altında!

Yoğun Genel İngilizce (haftada 21 saat) kursu, 16 yıllık bir süre içinde Leeds English Language School’un EFL (Yabancı Dil Olarak İngilizce) uzmanları tarafından tasarlandı. Haftada 21 saat dersin yanı sıra IELTS, FCE ve konuşma pratiği için 5,5 saat ek dersler sayesinde İngilizce düzeyinizi en kısa sürede iyileştirebilirsiniz. Çiftler veya gruplar halinde çalışan öğrencilerin daha fazla pratik yapabilmesi için öğrencilere yaklaşımda iletişim esas alınıyor. Gerçek yaşamda karşı karşıya kalınabilecek durumlarda iletişim kurma konusunda yardımcı olmak için öğrencilere dil bilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz öğretiliyor. Öğrenciler her gün yeni dil bilgisi ve kelime bilgisi alanlarında yeni bir şeyler öğreniyor. Öğretmenler, okulun kullandığı en yeni kurs kitaplarını öğrencilerinin ihtiyaçlarına göre adapte ediyor.

EU & Turkish Students

Payments of 2-5 Weeks

£150weekly
  • £85 Registration Fee

Payments of 6-12 Weeks

£130weekly
  • £85 Registration Fee

Payments of 13 Weeks +

£120weekly
  • £85 Registration Fee

Leeds English, kaliteli IELTS hazırlık kursuyla dünya çapında tanınmaktan gurur duyuyor. Bu kurs, daha kısa bir süre içinde IELTS puanlarını yükseltmekve yoğun bir şekilde çalışmaya hazır öğrenciler için tasarlandı ve genellikle 5,5 ile 7,5 arası IELTS puanına ihtiyacı olan öğrenciler için B1+ ve C1 düzeylerinde düzenleniyor. Kursa katılmak isteyen öğrencilerin Orta Düzeyde İngilizce sertifikası almış olması gerekiyor.

Payments of 2-5 Weeks

£150weekly
  • £85 Registration Fee

Payments of 6-12 Weeks

£130weekly
  • £85 Registration Fee

Payments of 13 Weeks +

£120weekly
  • £85 Registration Fee

First Certificate in English (FCE), günlük yazı ve konuşma İngilizcesini iş veya çalışma amaçlı olarak kullanabileceğinizi gösteren bir yeterliktir. FCE sınavına hazırlık derslerimiz, Orta veya Üst – Orta düzeyde İngilizce sertifikası almış ve uluslararası olarak tanınan bir sınav yeterliği almak isteyen öğrencilerimiz için uygundur.

Şimdi başvurun!

Konaklama

Accommodation Prices 

Carr Mills Student Residence

£125Weekly

Full-Board Homestay

£15400Weekly

Stone Mill Shared House

£90Weekly

Carr Mills

En popüler seçeneğimiz olan Carr Mills, İngiliz ve uluslararası öğrenciler için bir öğrenci yurdudur.

Aile Yanında Konaklama

Bazı öğrencilerimiz, çocuklu ya da çocuksuz aile veya tek kişi yanında kalmayı tercih ediyor (bize tercihinizi bildirmeniz yeterli). Birleşik Krallık’ta ev hayatını deneyimlemek isteyen ve yemek pişirmek istemeyen öğrenciler için harika bir seçenek. Çoğu öğün konaklamaya dâhil!

Stone Mill Stay

En uygun fiyatlı konaklama, Burley Road’daki okulumuzdan sadece 10 dakika yürüme mesafesinde! Bu seçeneği tercih eden öğrencilerimiz, bir evi 4 veya 5 öğrenciyle (İngiliz/uluslararası veya Leeds English okul arkadaşları) paylaşır. Birçok İngiliz üniversite öğrencisi bu şekilde konaklıyor.

Tüm Konaklamalarda Dâhil/Mevcut…

Şimdi başvurun!