Intensive Online English

Hoşgeldiniz!

Biz, Leeds English Dil Okulu olarak büyük bir eğitim zinciri ya da büyük bir şirket değiliz. Biz Leed English Dil okulu olarak bağımsız bir okuluz.

2001’de kurulmuş, Leeds şehrinin ilk dil okulu olma ayrıcalığını taşıyoruz. Tüm eğitmenlerimiz ellerinden gelenin en iyisini tutkuyla yapmanın haklı gururunu yaşıyor.

Neden Leeds?

Düşük maliyetli yaşam giderleri, alışveriş olanakları ve zengin dünya mutfağı alternatifleri ile nitelikli bir yaşam ortamını bu şehirde bulmanız mümkün! Leeds şehri arkadaş canlısı atmosferi ile harika bir İngilizce öğrenme deneyimini için ihtiyacınız olan her şeyi size sunar. Üstelik Leeds şehri Londra’dan %40 daha ucuzdur.

 • Uluslarası öğrenciler Leeds toplumunun önemli bir parçasıdır. Bu şehirde dünyanın her yerinden gelen öğrenciler için bir çok öğrenci çalışma grupları ve öğrenci fırsatları bulunmaktadır.

 • Leeds şehrinde bulunan en iyi üniversitelerle kurduğumuz güçlü bağlar sayesinde Leeds Üniversitesi (University of Leeds), Leeds Beckett Üniversitesi (Leeds Beckett) ya da Leeds Sanat Üniversitesi (Leeds Arts University) gibi  başarılı üniversitelere giriş başvurularınızda sizlere yardımcı oluyoruz.

 • Leeds şehri İngiltere’nin tam ortasında konumlanmış ve çevre şehirlerinden olan Edinburg, Manchester, York ve Londra gibi büyük şehirleri keşfetmek için harika bir konumdadır.

 • Leeds şehri İngiltere’nin Yorkshire bölgesindedir ve bu bölge görülmeye değer tarihi yerleşim yerlerine ve kırsal kesimlerine sahiptir.

 • Dil okulumuz Leeds’in en popüler noktalarından birinde bulunmaktadır. Headingley ve Hyde Park’a yakın olan okulumuzun bulunduğu bölgede öğrencilerimizin çoğu yaşamaktadır.

“Burası bir dil okulundan çok daha fazlası. Burası sizin unutulmayacak hatıralarla dolu eviniz, aileniz.”

- Büşra, Türkiye

Yoğunlaştırılmış Genel İngilice ve Yoğunlaştırılmış IELTS

Tüm kurslarımız 16 yıldan daha fazla süredir EFL uzmanlarının emekleriyle Leeds English Dil Okulu için hazırlanmaktadır. İletişim odaklı yaklaşımımız ile ikili eşleşmiş öğrenci ve öğrenci gruplarıyla çalışmaktayız. Öğrencilerimize dil bilgisi, kelime bilgisi ya da telafuz üzerine eğitimler verirken gerçek hayat üzerinden yola çıkarak bir eğitim yolculuğu sunuyoruz. Tüm kurslarımızda kullandığımız kitaplar, öğrencilerin ve öğretmenlerin ihtiyaçlarına en uygun şekilde hazırlanmış, en güncel ders kitaplarıdır. Kısacası burada, her gün yeni bir kelime ve dil bilgisi öğrenmemek elde değil!

Intensive General English

Yoğunlaştırılmış İngilizce kursu daima öğrenciler için en popüler tercih olmuştur ve Genel İngilizce seviyesini geliştirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır.

 • Haftada 21 saat eğitim

 • Minimum 18 yaş

 • Ortalama sınıf başına 10 öğrenci

 • Sınıf başına en fazla 14 öğrenci – Yılın en yoğun dönemlerinde bazı sınıfların maksimum sayısı 16’ya yükselebilmektedir.

 • Tüm İngilizce Dil Seviyelerine uygun kurslar (Başlangıç Seviyesi, Temel Seviye, Orta Başlangıç Seviyesi, Orta Seviye, İleri Orta Seviye, İleri Seviye)

 • Kurs sonunda ücretsiz yerleştirme sınavı, ücretsiz ekstra dersler, ders kitabı, materyal çantası ve sertifika verilmektedir.

 • Herhangi bir Pazartesi günü kursunuza başlayabilirsiniz. Dil eğitimine yeni başlayan öğrenciler İngilizce Başlangıç Seviyesi’nin kurs başlangıç döneminde eğitimlerine başlamalıdırlar. Kursların başlangıç dönemlerini kontrol etmeyi unutmayın.

Fiyatlar

Türk öğrencileri ve Avrupa öğrencileri için en uygun fiyat teklifimiz geçerlidir.

Intensive IELTS

IELTS sınavına hazırlık konusunda sunduğumuz eğitim kalitesi ile gurur duyuyoruz.

Öğrenciler hedefledikleri IELTS skor sonuçlarını çok sıkı çalışarak elde ederler. Her bir kurs döneminde gelişmenize bağlı olarak IELTS skorunuzun 0.5 oranında ilerleme kaydedeceğini umabilirsiniz. Bu kurs tam da bu denli sıkı çalışmaya yatkın, tam motivasyonlu, umut dolu öğrenciler için tasarlanmıştır!

 • Dört aşamaya uygun sınav tekniklerini öğrenirsiniz. (okuma, yazma, dinleme, konuşma)

 • Haftada bir kez deneme testleri ile kendinizi ölçersiniz

 • Farklı soru türlerinin sizlere aktarılması ile pratik çalışmalar yaparsınız. (çoktan seçmeli sorular, çok eşlemeli soru türleri, sınava uygun sorular için kısa cevaplar)

 • Tüm testlerinizin sonuçlarına ilişkin bireysel geri bildirim alırsınız

 • Yaygın hatalardan nasıl kaçınabileceğinize dair püf noktaları öğrenirsiniz

Ücretsiz ekstra dersler

Leeds English Dil Okulu olarak çalışkan öğrencileri çok seviyoruz!
Ücretsiz ekstra derslerimiz ile kendi dil seviyenizi geliştirirken, diğer dil seviyelerinde eğitim gören öğrenciler ile tanışma ve çalışma fırsatınız olur.

Konaklama

Hiç bilmediğiniz, yeni bir ülkeye geldiğinizde, konaklama konusunda konforlu ve güvenli bir yer bulmanın sizler için ne denli önem arz ettiğini biliyoruz. Bunun için sunabileceğimiz fırsatları değerlendirebilir ya da kendinize özel konaklama fırsatlarına göz atabilirsiniz.

Carr Mills Yurtları

Leeds şehrinde yaşayan ve çevre üniversitelerde eğitim gören öğrencilerle bir arada yaşayacağınız Carr Mills yurtlarında kendinize ait suit odanızda konaklayabilirsiniz.

North Grange Road

Leeds English Dil Okuluna kısa bir yürüyüş mesafesinde olan, yeni mobilyalarla döşenmiş odalarda konaklama imkanı! (6 Temmuz 2019’dan itibaren kullanılabilir.)

Victoria Court Mews

Leeds English Dil Okulu’nun Victoria Road üzerindeki şubesinin yanında olan, yeni mobilyalarla döşenmiş odalarda konaklama imkanı! (6 Temmuz 2019’dan itibaren kullanılabilir.)

Studylinks Ev Konaklamaları

Leeds’te yaşayan yerli aileler yanında konaklayın.

Eğlence Programımız

Zihninizi dinlendirmek ve mutlu olmak sizin kendi potansiyelinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Leeds English Dil Okulu eğlenceli ve ilginç aktiviteleri sizlere sunmayı birinci önceliği haline getirmiştir.

Burada, dünyanın dört bir yanından gelen 100-150 harika öğrenciyle birlikte özel bir Sosyal Aktivite Koordinatörü ve uluslararası öğrencilerle çalışmayı seven arkadaş canlısı bir ekip ile her daim planlanan eğlenceli aktiviteler var!

Havaalanı transferi

Manchester havaalanına veya havaalanından taksiye ihtiyacınız varsa, lütfen başvuru formuna ekleyin. Sizin için taksi rezervasyonu yaptırabiliriz.

Şimdi başvurun!

Sorularınızla ilgili yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
Lütfen aşağıdaki iletişim formunu doldurun, size bir başvuru paketi göndereceğiz.

  Websitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz!